Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojëra Virtuale Seksi-Luajnë Lojëra Porno Virtuale Të Të Rriturve

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat virtuale Të Seksit Janë Përvoja Më E Fundit E Lojërave Të Të Rriturve

Interneti ndryshoi mënyrën se si ne gëzojmë porno për një moment të mirë ai u bë kryesori. Para saj, ishte një telash për të gjetur edhe pak materiale të pista për të bërë. Në një epokë para botës online ishte vetëm një klik larg, ajo mori punë për të parë dhe shijuar porno. Po të kërkoje një video porno, do kishe disa mundësi. Ju mund të vizitoni deri në disa stacione TV për të transmetuar materiale të këqija natën vonë ose ju mund të shkoni në një dyqan për të blerë ose për të marrë me qira filma porno. Dhe, sigurisht, të gjithë kishin një kuti me revista porno të fshehura të ulur diku në shtëpitë e tyre.

Që atëherë, gjërat kanë ndryshuar dramatikisht dhe ne tani kemi edhe lojëra seksi virtual. Në fillim, edhe me të gjitha lidhjet e ngadalshme me dialog, njerëzit u tronditën se qenë në gjendje thjesht të shkarkonin një foto të zhveshur ose një klip porno dhe ta shihnin atë. Edhe kjo ishte milje përpara se të shkoje për të blerë porno. Pastaj, ndërsa teknologjia vazhdonte të avanconte, gjërat po bëheshin gjithnjë e më të përshtatshme. Majtas dhe djathtas, faqet e pornos falas filluan të shfaqen. Po të kërkoje sasinë, do të gjeje gjëra falas. Ata që ishin të gatshëm të paguanin, shijonin porno premium.

Kjo ishte larg të qënit. Sa më e përshtatshme porno u bë, aq më shumë njerëz kërkonin mënyra të ndryshme për të rritur përvojën. Mbi të gjitha, ne jemi krijesa kurioze që shpejt mërziten nëse gjërat bëhen bajate. Videot POV filmuan na dhanë një perspektivë më të mirë dhe e lejuan shikuesin të zhytej. Pastaj erdhën lojrat me video, duke kombinuar veprim të pistë të rriturve me lojë robëruese dhe duke sjellë më të mirën e të dy botëve. Në fund të fundit, ne kemi ardhur në lojrat virtuale seksuale që bënë çdo gjë një hap më tej dhe janë pothuajse po aq të mira sa e vërteta.

Zhytje E Rritur Nëpërmjet Pamjeve Marramendëse

Porno lojërat nuk janë gjëja më e re. Në një formë apo tjetrën, ata kanë ekzistuar prej dekadash tani. Megjithatë, ato nuk ishin në nivel gjërat janë sot, dhe lojrat virtuale seksuale sigurisht nuk do të ishte e mundur po të mos ishte teknologjia moderne për të mundësuar krijimin e tyre. Plus, nuk është vetëm për të bërë një lojë. Në fund, dikush duhet ta luajë atë dhe nëse krijon një titull kërkues që kërkon pajimet më të shtrenjta, nuk mund të presësh bazën më të madhe të lojtarëve., Duke marrë parasysh grafikat janë një nga aspektet që zakonisht kërkojnë pajisje të mira, nuk duhet të jetë çudi që lojrat virtuale të seksit të jenë të mundura vetëm pasi pajisjet e lojrave të mira të jenë të lira.

Kur ju doni një përvojë shumë reale në një lojë video, ju shkoni PËR grafikë 3D. Njerëzit luajnë lojëra të rriturish për të përjetuar diçka që përndryshe do të ishte e pamundur në jetën reale, ose të paktën tepër e pamundur. Në fund të fundit, nuk është një dukuri e zakonshme të shkosh në një klasë kolegji dhe të kesh një orgji masive me gjithë ato vajza të reja dhe të bukura që vazhdojnë të ta thithin dhe të kalërojnë deri sa të mos ketë një spermë të mbetur brenda teje. Dhe kjo është pikërisht ajo që të lejojnë këto tituj virtualë.

Për shkak të kësaj, ata u rritën në mënyrë masive në popullaritet në vitet e fundit, pasi artistët dhe zhvilluesit filluan krijimin e përvojave që mund t'i kundërshtosh ata që mund të kesh në jetën reale. Sigurisht, ishte e mundur atëherë, por tani duket shumë më mirë. Të shikosh një vajzë të bukur duke hequr rrobat, të shikosh flokët e saj të ëmbël duke tundur majtas dhe djathtas, të admirosh ato gjokset e pafytyrë që kërcejnë lart e poshtë, është vetëm një gjë që vjen me lojëra virtuale seksi. Lojrat më të mira në zhanër do të të bëjnë të harrosh që po luan.

Lojrat virtuale Të Seksit Ofrojnë Një Shumëllojshmëri Lojrash

Kur vizualët janë në nivelin më të lartë, gjëja tjetër më e rëndësishme kur vjen puna te lojrat me video, të rriturit apo rrjedhën, është loja. Për fat të mirë, bota e lojrave të rritur imitoi skenën kryesore çdo hap të rrugës dhe u bë kaq e madhe sa që ka shumë zhanre dhe stile lojërash nga të cilat duhet zgjedhur. E njëjta gjë mund të thuhet edhe për lojrat virtuale të seksit, pasi ato janë vetëm një qasje në mënyrën se si mund të bësh qejf të rriturish të pistë në pajisjen tënde elektronike. Qëllimi është të zhytesh sa më shumë të jetë e mundur dhe kjo është bërë në shumë mënyra.

Për fillestarët, ka një grumbull lojrash stimuluese që të lejojnë të replikosh disa aspekte të veprimit të ashpër. Këto lojra shkojnë nga shumë të vogla dhe të thjeshta tek ato jashtëzakonisht të mëdha dhe shumë të ndërlikuara. Disa tituj duan orë loje vetëm për t'u njohur me ta, aq më tepër të bëhen të aftë. Megjithatë, shpërblimi është më se i vlefshëm. Për shembull, ju mund të filloni duke krijuar një vajzë që ju pëlqen. Me një tufë rrëshkitjesh dhe opsionesh të flakura në rrugë, ti mund të krijosh çdo bukuri që të vjen në mendje. Pastaj, vendose në mes të një skene seksi dhe shko me të.

Nga ana tjetër, ka lojra virtuale seksi që përpiqen të replikojnë disa tituj kryesorë. Disa prej tyre përfunduan mjaft të suksesshëm me këtë, duke u dhënë të gjithë atyre lojtarëve perversë, nëse jo muaj loje dhe kënaqësie. Ka lojra masive me shumë lojtarë që mund të luash online me disa njerëz të tjerë që duan të fundosen dhe të pista për një moment. Po kështu, ka tituj që përqëndrohen në historinë dhe synojnë të joshin ty në një tregim, duke ju lejuar të bëheni pjesë e tij nëpërmjet përvojës.

Mënyra të ndryshme për të Luajtur

Përveç ardhjes me stile të ndryshme vizuale dhe lojërash, ka një gjë tjetër që mund të erëzojë eksperiencën tënde virtuale të seksit. Ky është fakti që mund të luash me pajisje të ndryshme. Në atë kohë, njerëzit po luanin vetëm Me PCs ose me konsola të dedikuara. Në ditët e sotme, nëse po kërkon argëtim të pistë, mund ta bësh vetëm me një telefon të vogël të zgjuar. Sigurisht, të gjitha ato vajza të mrekullueshme duken më mirë në ekran të madh por telefonat dhe tabletat janë atje për portabilitet. Natyrisht, nëse merr syze VR do të të rrëzojnë këmbët.

Luaj Falas Tani